Skip links

Hakkımızda

Şadırvan A.Ş.

KURUMSAL

Şadırvan A.Ş. Hakkında

1981 yılında YÜKSEK İNŞAAT MÜHENDİSİ MUSTAFA KAMİL YEĞENOĞLU tarafından kurulmuş olan şirketimiz inşaat mühendislik ve taahhüt hizmetleri vermekteyken, 1989 yılında Arçelik AŞ yetkili satıcısı olarak beyaz eşya ve elektronik ürünler satışı sektörüne girmiştir.

Kızılay'da Bulunan Merkez Mağazamız

Kızılay’da bulunan merkez mağazamızın yanı sıra 1997 yılında Konutkent'te açılan şube mağazamız 2000 yılında Ümitköy Galleria AVM'ye taşınmıştır. 2003 yılında Arcadium AVM’de açılmış olan şubemiz ve 2009 yılında Gordion AVM açılmış olan şubelerimiz halen faaliyetlerine devam etmektedir. Birçok özel ve kamu sektöründe referansları olan şirketimiz, kurulduğu günden itibaren müşterilerinin ve iş ortaklarının güvenini, saygısını kazanmış, sektörde kendisine itibarlı bir yer edinmiş olup siz değerli müşterilerimize mevcutta 4 farklı MAĞAZA VE ONLINE satış ile perakande sektöründe hizmet vermeye devam etmektedir.

VRS İklimlendirme Sistemleri

Şirketimiz perakende satışlarının yanı sıra Arçelik güvencesi altında uzman Satış Personeli ve Makine Mühendisleri ile VRS İklimlendirme Sistemleri (VRF) Chiller Soğutma Grupları, Birebir Ticari Tip klimalar ve Multi Inverter Klima sistemleri satışı yapmakta ve proje hizmeti vermektedir.

Şadırvan Online

2020 yılında covid pandemisi ile beraber profesyonel bir ekip ile internet üzerinden perakende satış sitemiz olan www.sadirvanonline.com açılmış olup online perakende satış sektöründede kendisine güvenilir bir yer edinmiştir.

Şirketimiz bugüne kadar yarım milyondan fazla müşteriye hizmet vermiş ve modern çağa ayak uydurarak bu hizmetleri geliştirmeye devam etmektedir. Şirketimizin Güneş Panelleri, Sanayi, Gayrimenkul ve bir çok sektörde ayrıca ileriye dönük yatırımları ve hedefleri bulunmaktadır.