Skip links

İnsan Kaynakları

Şadırvan A.Ş.

ŞADIRVAN AŞ ÇALIŞAN PROFİLİ

20 yıldan uzun süredir çalışanların tecrübesi ile genç çalışanların mükemmel uyumunun yaşandığı şirket profilimiz başarımızın en önemli parçalarından biridir. Yeni nesil çalışanlarımızın yaş ortalaması 30 ‘dur.

İş Başvuru Formu

  İşe Alım

  Şadırvan A.ş’de işe alım sürecinin önemli kriterlerinden biri işe alınacak bireyin pozisyonun gereksinimlerini ile doğru eşleşmesidir. Bu sebeple işe alım öncesi pozisyonun gereksinimlerinin belli ölçüde karşılana bilinmesinin anlaşılması gerekliliğinden görüşme öncesi gelen adayın Cv’sini hazırlaması , iş görüşmesine gelinen ortama uygun şekilde giyinilerek gelinmesidir.

  İnsan Kaynakları Politikamız

  Küresel ve stratejik düşünceye sahip, çevre, toplum ve müşteri odaklı, Verimliliği hedefleyen, uzlaşma, değişim ve paylaşımı ön planda tutan bir kurum olarak değerlerini ortaya koymaktadır. Dolayısı ile insan kaynağımız da bu değerleri paylaşan ve yaşayan kişilerden oluşmaktadır.

  Firmamızın Kurum Kültürünü Oluşturan Özelliklerimiz

  İnsan Kaynakları Stratejimiz

  Kurumun stratejik hedeflerine ulaşması için, organizasyonun bugünkü ve gelecekteki ihtiyaçlarını analiz etmek, bu ihtiyaçlara en uygun insan kaynağını kurum içinde geliştirecek sistemleri kurmaktır.

  Çalışanların sorumluluk üstlenmesi, inisiyatif kullanıp bu şekilde işlerine ve işlerinin sonuçlarına sahip çıkmaları için motive etmek İnsan Kaynakları biriminin temel görevlerindendir.

  Yetkinliklerimiz

  Şadırvan A.ş bünyesinde her çalışanda olmasını beklediğimiz ve kendilerini değelerlendirme süreçlerinde sorguladığımız temel yetkinliklerimiz;